Skip to content
Київ 068-946-0065 | 066-292-7405 | 063-564-6974

Прайс-лист у форматі PDF

Що позначають наведені цифри в прайсі?

У прайсі вказана тільки вартість робіт без необхідних витратних матеріалів. Вартість матеріалів, якщо такі вимагаються під час проведення робіт, уточнюється при оформленні замовлення.

Якщо в комп’ютері або ноутбуці Ви самі стерли якісь потрібні файли або вони зникли самі по собі, або взагалі «все пропало», а сам жорсткий диск справний, то розраховуйте на ціну від 500 грн. (До 1000 грн. У разі великого обсягу накопичувача (понад 1ТБ) та тривалого аналізу).

Якщо комп’ютер або ноутбук перестали визначати жорсткий диск і причина цього в несправному контролері, тоді відновлення інформації обійдеться від 2000 грн. (Відновлення даних HDD з несправною електронікою). Якщо несправна програмна частина накопичувача, записана в службовій області, недоступною для користувача, – 2200 грн. (Відновлення даних HDD при пошкодженні службової інформації).

Якщо комп’ютер або ноутбук визначають жорсткий диск, а скопіювати інформацію з нього не виходить, швидше за все сталося пошкодження поверхонь, і коштує це від 2000 грн. Якщо ж з накопичувача надходить стук і він не визначається в BIOS, швидше за все сталося пошкодження блоку магнітних голів (Відновлення даних HDD при пошкодженні БМГ). В цьому випадку необхідно розтин гермоблока і заміна БМГ. Вартість робіт по відновленню даних в такому випадку – 3000грн., Без урахування вартості справного комплекту БМГ, який знадобиться для вичитування даних. Наприклад, в разі, якщо диск падав і на поверхнях з’явилися подряпини, то може знадобитися не один такий комплект, що призведе до подорожчання. Вартість необхідного комплекту БМГ вказати точно неможливо, і зазвичай вона починається від 300 грн. і залежить від об’єму диска і т. д.

Зовнішні жорсткі диски – це ті ж самі комп’ютерні або ноутбучні жорсткі диски, тільки в зовнішньому кейсі. Ми витягуємо їх з кейса і відновлюємо інформацію за тією ж самою схемою. Бувають зовнішні жорсткі диски, у яких немає комп’ютерного роз’єму SATA, тоді додається 500 грн. за монтаж SATA роз’єму.

З флешками і картами пам’яті все просто: якщо визначається комп’ютером і дає доступ до пам’яті, то 500 грн, якщо не визначається, то проводиться демонтаж мікросхем пам’яті і вичитування інформації з подальшим відновленням алгоритму роботи контролера, – вартість таких робіт 1000 грн. за одну мікросхему NAND пам’яті.

У разі, якщо USB флешка або SD картка «монолітна» (тобто представляє з себе накопичувач, всередині залитий компаундом, і з нього неможливо випаяти мікросхеми пам’яті, «monolithic») і вона не визначається комп’ютером, то роботи будуть коштувати 3400грн., Якщо не потрібні додаткові дослідження такого пристрою, та від 3400грн., якщо будуть потрібні додаткові дослідження. Основні ознаки такої USB флешки: відсутність сигнального світлодіодного індикатора, мініатюрний металевий корпус або конструкція у вигляді слайдера. Звичайну SD картку необхідно розібрати, щоб зрозуміти «моноліт» вона чи ні. Всі картки microSD – «моноліти», та, відповідно, вартість робіт з таким пристроєм – від 3400грн.

Відновлення даних з CD / DVD / Blu-Ray (BD) найчастіше вимагає дуже великих витрат часу. У разі, якщо вичитування буде завершена за 96 годин, вартість складе 500грн. За кожні наступні 96 годин вартість буде збільшуватися на 500грн. Необхідно враховувати, що звичайний характер проблем з оптичними носіями часто не дозволяє отримати 100% результат.

У разі комплексних проблем з накопичувачем ціна залежить від складності та часу, витраченого на відновлення потрібних файлів.
При відновленні даних з магнітних стрічок (пристроїв зберігання даних на магнітних стрічках – стримерах) – ціна залежить від обсягу касети. Наприклад, якщо касета має ємність 300Гб, то вартість складе 900грн. Мінімальна вартість робіт з вичитування магнітних стрічок – 500грн.

Копіювання інформації з справних накопичувачів при справній файлової системи не стосується випадків відновлення інформації, а є окремою послугою. При відновленні даних копіювання на накопичувач замовника проводиться безкоштовно. Копія відновленої інформації гарантовано зберігається в нашому сховищі даних протягом 14 днів після оплати робіт. Після закінчення цього терміну інформація буде віддалятися. Стандартний термін відновлення даних 7 робочих днів.

    Отправить заявку или вопрос в SaveDrive

    Back To Top